bulitradeNaše referencie

e-merchE-merch, pri produkcii elektronických katalógov je potrebne stanoviť a povrchovo upraviť logá a tým pádom celý katalóg oživiť keďže sa zaoberáme produkciou listovacích katalógou s automatickým zobrazovaním log na každom produkte v katalógu a to behom niekoľkých sekúnd.

gfkGfk austria, pre štvrtú najväčšiu výskumnú spoločnosť na svete poskytujeme elektronické spracovanie dát, dotazníkov, prepisovanie údajov z formulárov či dotazníkov a vyhotovujme vyhodnocovacie masky na komplexnú verifikáciu akýchkoľvek údajov. Pritom sa nezaobídeme bez výroby príslušnej databázy.

logostudioThe Logo Network, k našim významným partnerom patri aj táto zámorská spoločnosť pre ktorú za pomoci získaného vlastného KNOW-HOW kreujeme logá všetkých tipov. Táto činnosť je bezprostredne spojená s napĺňaním a spravovaním databázy produktov.

whitecastleWhite Castle, naša všestrannosť sa vykazuje aj tým, že prostredníctvom profesionálnej hĺbkovej analýzy sme schopný previesť troubleshooting a nasledujúc na to bezchybne spojazdniť databázy.

simeshopJ&K Partners, naša všestrannosť sa vykazuje aj tým, že prostredníctvom profesionálnej hĺbkovej analýzy sme schopný previesť troubleshooting a nasledujúc na to bezchybne spojazdniť databázy.

siemensSiemens, rozvíjajúci sa priemysel na Slovensku ale aj v iných krajinách centrálnej Európy si vyžaduje neustále monitorovanie trhu prostredníctvom výskumom trhu a tieto získané údaje je navyše potrebné efektívne využiť a prezentovať.

essoxEssox, aj vo finančnom sektore sa v dnešnom svete a pri dnešnej ekonomickej situácii dosahuje výhodná trhová pozícia bez outsorcingu a kvalifikovaného personálu stále ťažšie.


breakpointBreakpoint, Reklamná činnosť nás sprevádza všade kam sa pozreme a keď je za ňou ešte kvalita tak je nemožné aby ju niekto nevyužil.

Profil spoločnosti l Produkty a služby l Pracovné príležitosti l Referencie l Kontakt

Copyright © 2008, i4design.